چه مدل اتویی برای خرید انتخاب کنیم؟خریداری یک اتوبخار برای مصارف شخصی یا کارگاه شامل گزینه هایی است که درنظرگرفتن آنها همیشه اهمیت دارد! متمایزکردن معیارها و خواسته های شما از محصول موردنظر می‌تواند در هزینه خرید شما تاثیر بسزایی بگذارد.
دنیای محصولات اتوکشی بسیار متنوع است، شرکت های تولید دستگاه های اتوکشی طبق نیاز های و خواسته های خریداران انواع مختلف آن مانند اتوخانگی،اتومخزن‌دار،اتوپرس و دیگ بخار را تولید کرده اند.

 برای چه نوع مصارفی قصدخرید اتودارید؟


.درابتدادرنظر بگیرید که  برای چه مصارفی به اتوبخار احتیاج دارید، باتعیین این گزینه آیتم های متنوعی روبه‌روی شما قرارمی‌گیرد. اتوهای بخار به 4 دسته اصلی تقسیم می‌شوند


مصارف خانگی

اگر از گروه اول خریداران اتو هستید و فقط به جهت انجام امور شخصی منزل خود تصمیم به خرید یک اتو بخار  را دارید دو انتخاب در پیش روی شماست  اتوهای بخار معمولی که از نظر وزن و همچنین مصرف انرژی کاملا مناسب می‌باشند.البته در خرید این مدل ها باید به کیفیت محصول دخالت کنید متاسفانه در این گروه از اتو ها مدل های تقلبی و بی کیفیت چینی خریداران را دچار
دردسر های زیادی کرده اند در خرید این گونه اتو ها توجه به چند نکته لازم میباشد حتما اتو دارای گارانتی و ضمانت اصالت بدنه باشد بعد از اطمینان از اینکه اتوی مورد نظر شما گارانتی اصلی داشته و بدنه روی آن اصلی باشد به نکات فنی زیر توجه نمایید.

خریدارزان اتو دومنای فرانسه به همراه گارانتی <

برای خرید به چه نکاتی دقت کنم ؟

دقت کنید اتوی خریداری شده دارای کفی تفلن باشد که مانع از چسبیدن اتو به لباس زیر شود حتی اگر دارای سنسور هوشمند باشد که اگر زمان نسبتا طولانی در حال خوابیده قرار گرفت دستگاه به حالت استند بای تغییر وضعیت داده و ایجاد خطر و سوختگی روی لباس نداشته باشد
 بهتر است از مدل هایس جدید این اتو ها که امکان ایجاد بخار یکسره را دارند خریداری نمایید که کیفیت اتو کشی شما را بالا برده و باعث افزایش سرعت اتوی شما خواهد شد.


اتوبخار برای امور حرفه ای و نیمه حرفه ای 

اما گروه دوم خریداران اتو نیاز به یک اتوی قوی تر و احتمالا حجم و قدرت بخار بیشتری دارند استفاده از اتو های مخزن دار مانند محصولات سیلتر ترکیه به این گروه از خریداران توصیه میشود اما به جهت صرفه شویی در مصرف برق  همچنین کاهش زمان مورد نیاز برای آماده شدن اتو استفاده از اتو های مخزن دار در حجم دو لیتر از برند های مختلف مانند دومنا و اپتیما به این دسته از خریداران توصیه میشود حتی قبل از خرید این محصولات از اصالت بدنه کالا و ضمانت گارانتی محصول اطمینان حاصل فرمایید.


برای فعالیت در مزون

 در سطح یک مزون حرفه ای شما حتما باید یک اتوی مخزن دار 2در ابعاد مناسب تهیه کنید استفاده از اتو های 3.5 لیتری مانند سیلتر از متداول ترین نمونه های این اتو میباشد همچنین استفاده از استرالوکس ایتالیا و دومنا فرانسه اگر امکان پرداخت هزینه بیشری را دارید به این گروه از خریداران توصیه میشود.

برای فعالیت صنعتی

 در مصارف صنعتی معمولا توصیه به دیگ بخار در ابعاد مختلف با توجه به حجم تولید میشود اگر قصد استفاده از اتوی  مخزن دار را داشته باشیم به تعداد زیادی اتو نیاز خواهیم داشت این کار علاوه بر نیاز به پرداخت مبلغ زیادی جهت خرید اتو باعث افزایش زیاد مصرف برق و همچنین شمار را مجبور به پرداخت هزینه نگهداری وتعمیر تعداد زیادی اتوی مخزن دار میکند.