در دهمین جشنواره  بین المللی مد و لباس فجر  20بافت هم به عنوان مرجع تخصصی نساجی و پوشاک نسبت به پوشش  کامل رسانه ای این رویداد مهم در صنعت نساجی و پوشاک اقدام کرد. دراین جشنواره بیست بافت مهمان های بسیار ویژه ای داشت که یکی از آنها خانم رشیدی مدیر آموزشگاه رشیدی بودکه در این مطلب به گوشه از این مصاحبه میپردازیم.

مصاحبه با خانم رشیدی

  خانم رشیدی  که به تنهایی از نقطه صفر شروع کردن  و امروز دارای برند و اعتبار خود هستن  همیشه سخن از موفقیت و رسیدن به هدف میگن،  ایشان حالا دارای یک آموزشگاه بزرگ دوخت، خیاطی و طراحی لباس هستن خانم رشیدی در کنار آموزش نیز به مشاوره  مبتدیان هم مشغول هستن.

 !هرکاری رو که باید، همون لحظه انجامش بده 

سخنانی که خانم رشیدی در مصاحبه میگفتن قالبا در مورد هدف، انگیزه و انرژی  هستش، به گفته ایشان هیچ دلیلی برای بهانه یا تحقق نیافتن یک رویا وجود نداره و اولین قدم تا آخرین قدم توسط خود فرد انجام میشه!

!تحقیق کنید

بله تحقیق کنید! در راستای اهداف خودتون تحقیق و یک نفر رو الگوی خودتون قراربدید، میتونید مسیر های موفقیت اون شخص رو بررسی کنید و ببینید که در برابر هر ابهام با چه عملکردی به سمت جلو حرکت کرده ، مطالعه تجریه دیگران باعث میشه دید شما به سوی تمام مسیر بازتر بشه تا بتونید واقع گرابانه تر به مسیر نگاه کنید.


از همین امروزتاریخ بزنید
از همین امروز شروع و تعیین کنید که تا 6 یا 8 ماه بعد درمسیر موفقیت خودتون به درآمد برسید.

ذهنیت، مهارت، فعالیت
 همچنین خانم رشیدی از 3 آیتم مهم ذهنیت، مهارت و فعالیت  صحبت میکنه  که هر طراح و یا خیاط  موفقی باید درنظر بگیره.