میزومبل چرخ خیاطی خانگی چیست؟

 معرفی و بررسی

همه مابرای رایانه شخصی خودیاحتی برای انجام یک پروژه کاری یامطالعه کتاب به یک میزاحتیاج داریم. برای خیاطی و انجام دوخت لباس هم یک میز چرخ خیاطی نیازاست، همانطورکه برای چرخ‌های صنعتی نبودمیزتقریباغیرممکن است. طراحی مبل و میزچرخ خیاطی نیزبا هدف بهبود فعالیت خیاطان و کاربران چرخ خیاطی انجام شده است. قیمت به صرفه این محصول و همچنین جنس بدنه ام دی اف باعث شده تا بین کاربران آن محبوب گردد.


چرابه مبل و میز چرخ خیاطی نیاز داریم؟

اولین آیتم انتخابی بعدازخرید چرخ خیاطی میتواند میزمناسب آن باشد، به این دلیل که روش سنتی استفاده از چرخ خیاطی به صورت نشسته کمی منسوخ شده است، میزچرخ خیاطی میتواند به شما کمک کند تا در کنترل دستگاه و استفاده از ابزارها هیچ محدودیتی نداشته باشید. همچنین باکمک این میز به پارچه،سوزن‌ها، قیچی و همه ابزارهای خود یک سروسامان درستوحسابی بدهید!


کاربردهای اصلی میزچرخ خیاطی

همانطورکه گفته شد این میز برای چرخ خیاطی شما و نظم هرچه بهتر ابزارهای شماطراحی شده است! کم جا بودن، کاربردهای زیاد و همچنین جنس بدنه مناسب از ویژگی های این میز است. با برانداز کردن کلی میتوانیم تمام کاربر های آن مثل مبل،کشوهای تعبیه شده پشت مبل، قسمت اصلی میز، صفحه تاشو جهت اتوکشی و همچنین صفحه سردوز را ببینیم .کشوهای ریلی

کشوهای تعبیه شده در پشت مبل از نوع ریلی هستند که به آسانی باز و بسته میشوند.


 مبل مخصوص

مبل مخصوص با روکش چرمی و پشتی با قابلیت قرارگرفتن داخل بدنه میز

 صفحه اتوکشی

صفحه مخصوص اتوکشی با قابلیت تاشوندگی

 جایگاه چرخ خیاطی

صفحه مخصوص جایگیری چرخ خیاطی روی میز، این جایگاه قابلیت سفارشی سازی برای قالب چرخ خیاطی شما را دارد.

 جایگاه سردوز

جایگاه سردوز در قسمت کناری میز جهت قرارگیری دستگاه سردوز خانگی است.


انواع رنگ های میزچرخ خیاطی کدام است؟

درکنار جنس بدنه  MDFاین محصولات، تنوع رنگ های قابل سفارش آن بسیار جذاب تر است.این میزهادررنگ های لارکس، ونگه، آنتیک کاج، آنتیک لایت، گردوی زیبا، آنتیک جویز، کتان کرم، سفیدبرفی قابل سفارش هستند.


 این میزمناسب خانه من است؟

ابعادمهم‌ترین ویژگی است که در طراحی این محصول درنظرگرفته شده. محصولاتی مانند میزومبل توسکا که قابلیت بازشوندگی دارند را درمواقع غیرکاری می‌توانید به بسته ترین حالت خود تبدیل کنید. به همین منظورفضای درخانه فضای بیشتری دردسترس دارید.


برای استفاده از این میز، مدل چرخ خیاطی مهم است؟
برای جایگذاری چرخ خیاطی خود روی این میز، باید قالب دستگاه شما روی صفحه اصلی میز طراحی شود. قالب متناسب با دستگاه شما، هنگام سفارش توسط مشتری تعیین میشود. قالب میتواند برای چرخ خیاطی های ژانومه، کاچیران، مارشال، برادر،هیکاری و غیره .... طراحی شود.این میزدرچه مدل هایی وجود دارد؟

میز چرخ خیاطی در مدل هایی مناسب با نیاز یک خیاط تولید می‌شود.
دسته اول
میزهایی که تمام ویژگی هارا به صورت کامل دارا هستند مانند صفحه چرخ خیاطی،صفحه سردوز،صفحه اتوکشی،مبل و کشو و قابلیت مخفی کردن چرخ خیاطی به صورت آسانسوری

دسته  دوم
میزهایی که دارای مبل،صفحه چرخ خیاطی و یک صفحه جداگانه برای فضای بیشر هستند

دسته سوم  
میزهایی که صرفا برای اتوکشی مناسب هستند و درقسمت زیرین خود چندجایگاه مخصوص دارند.