X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

کاربرد میز مکش در خیاطی + ویدئو آموزشی

نوشته شده توسط reza 2019/11/14 12:33:10 0 نظرات معرفی و مقایسه محصولات,

میز مکش و اتوبخار

میز مکش از دیگر وسایل ها وملزومات مهم در مزون ها و تولیدی های صنعتی است که درهنگام اتو کشی و جلوگیری از بوی ناشی از باقی ماندن رطوبت بر روی لباس جلوگیری میکند همچنین طراحی شده برای بهتر چسباندن لایه روی پارچه هستند .
این دستگاه در عین سادگی در طراحی و کارکرد ، عملکردی تاثیرگذار در اتو کشی پارچه ها دارد دارای یک صفحه بزرگ و گسترده با قابلیت ارتجاعی  میباشد که محل قرار گرفتن لباس اماده اتوکشی است .
این دستگاه مجهز شده به سیستم مکش هوا در قسمت زیر خود میباشد .


طرز کارکرد دستگاه

همانطور که در ویدئوی آموزشی زیر مشاهده میکنید ، در قسمت پایینی میز مکش ، پدالی تعبیه شده که با فشار دادن آن سیستم مکش دستگاه فعال شده و لباس یا پارچه روی میز را به سمت خود میکشد و باعث ثابت ماند آن بر روی میز میشود که این ویژگی  در هنگام اتوکشی از تا خوردن و حرکت پارچه بر روی صفحه میز جلوگیری میکند .

 اما کارکرد سیستم مکش این دستگاه فقط به توضیحات گفته شده محدود نمیشود !

بلکه از دیگر ویژگی های بارز این دستگاه این است که سیستم مکش این دستگاه بخار باقی مانده بر روی لباس را  به خود جذب میکند  تا لباس خنک و از چروک شدن و شکستگی ان جلوگیری شود .

تا اینجا ما با طرز کارکرد دستگاه میزمکش آشنا شدیم :


اما آیا میز مکش فقط در یک نوع و یک کارکرد خاص وجود دارد ؟
- خیر !


میز مکش نیز مانند بسیاری از وسایل دیگر دارای مدل های مختلف و کارکرد های متفاوت تر مباشد که عبارتند از :

● میزمکش قایقی
برای اتوکشی لباس هایی مانند مانتو زنانه استفاده میشود که دارای طول زیاد هستند و در اتو کشی توجه به جزئیات اهمیت دارد مانند زیرا در اتوکشی مانتو زنانه اتو کشی دقیق نقاط مانند آستین ، یقه و لبه های لباس حائز اهمیت است .


● میزمکش مستطیلی
برای اتوکشی لباس هایی ماننند کت مردانه استفاده میشود که نیاز به اتوکشی سطح مقطعی از سطح بیشتری هستند که لباس امکان باز شدن به طور کامل روی میز را دارد

 

   مطلب پیشنهادی:  نحوه فعالیت یک کارگاه تولیدی کت و شلوار   در قسمت زیر میتوانید ویدئوی آموزشی ساخته شده توسط شرکت بیست بافت را درباره طرز کارکرد این دستگاه مشاهده کنید : 


برای دانلود این ویدئو اینجا را کلیک کنید .
 

نوشتن نظر