سبد خرید شما

چرخ خیاطی سردوز خانگی

برند: ساکسس
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی  سردوز پروانه جهت سردوزی مزون های خیاطی و مصارف خانگی می باشد .این مدل سردوز درای دونوع  آنتن دار و بی آنتن می باشدضمنا چرخ خیاطی سردوز پروانه آنتن دار نیازی به میز جداگانه جهت نصب آنتن نمی باشد  ویژگی های چرخ خیاطی سردوز پروانه ساکسس:مجهز به پایه د..
1,950,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد قلاب : 1
چرخ خیاطی سردوز-میاندوز مدل 745Elna 745 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی در کشور ژاپن با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر جهان و در کاربردها..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی  سردوز پروانه جهت سردوزی مزون های خیاطی و مصارف خانگی می باشد .این مدل سردوز درای دونوع  آنتن دار و بی آنتن می باشدضمنا چرخ خیاطی سردوز پروانه آنتن دار نیازی به میز جداگانه جهت نصب آنتن نمی باشد ویژگی های چرخ سردوز پروانه سری GNمجهز به پایه دوخت فنریدارای درب مگنت دار&n..
1,850,000تومان
برند: مری لوک
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت ایران جک تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی سردوز خانگی 3 نخ ,4 نخ مری لوک مدل MK-50Merrylock MK-500 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی خانگی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون ای..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی ژانومه سردوز خانگی 3 نخ و 4 نخ مدل 204AJANOME 204A چرخ خیاطی ژانومه مدل204 برای سردوزی پارچه های ظریف و ضخیم بکار برده می شود قابلیت 3نخ و 4نخ شدن و همچنین امکان استفاده 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی و همچنین امکان دوخت کش دوزی، قیطان دوزی، یراق دوزی، مروارید دوزی، پس دوزی، مغزی..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3نخ،4نخ تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز خانگی دراگون فلای دارای آنتن سرخود بوده و مناسب مصارف خانگی و همچنین مزون های خانگی می باشد و با توجه به قیمت مناسبی که دارد مناسب خانم های خانه دار و مزون های تازه کار می باشد سردوز دراگون فلای در دو رنگ سبز و سفید عرضه می شود ویژگی های چرخ سردوز پروانه دراگون فلای GN1-114Dطول ..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3 یا 4 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز ژانومه مدل 203AJANOME 203Aشاید بعد از چرخ خیاطی 802 ژانومه که از محبوبترین مدل های چرخ خیاطی خانگی در ایران بشمار می رودمی توان  سردوز ژانومه را در رده بعدی قرار داد. این سردوز با توجه به دارا بودن اهرم فشار پایه توانایی دوخت پارچه های ظریف و ضخیم را دارا می باشد.از دیگر مشخصات ..
8,990,000تومان
برند: مری لوک
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت ایران جک تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی سردوزمیاندوز خانگی مری لوک مدل MK-3560Merrylock MK-3560 تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی صنعتی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 3 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوزخانگی 3 نخ مارشال مدل 303AMARSHALL 303Aیکی از لوازمی که یک خیاطی نیاز دارد چرخ سردوز می باشد.با توجه بالا بودن قیمت و حجم بزرگ و وزن بالا برای استفاده مزون ها و خیاطان عزیزی که در منزل کار خیاطی را انجام می دهند مقرون بصرفه نمی باشد. در جهت پاسخگویی به این نیاز مشتریان محترم میتوانیم ..
عدم امکان سفارش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 3 یا 4
چرخ خیاطی سردوز خانگی 3 نخ و 4 نخ ریکار 404ARiccar 404A تاریخچه:این مجموعه عظیم و معروف چرخ خیاطی خانگی در کشور تایوان با تلاش و برنامه ریزی به مرور و با اخذ گواهینامه های بین المللی توانست نظر مصرف کنندگان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کند. هم اکنون این محصول در سراسر..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی تعداد نخ : 2 یا3 تعداد کارپیش بر : تک کاربر
چرخ خیاطی سردوز نخ ژانومه 213AJANOME 213Aچرخ خیاطی سردوز  ژانومه  مدل  213A  یکی از سردوزهای پرفروش شرکت ژانومه می باشد.این سردوز با توجه به نیمه صنعتی بودن مناسب مزون ها و مصارف خانگی می باشد.امکان  2نخ و 3نخ شدن و همچنین امکان استفاده 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی و همچنین امک..
چرخ خیاطی سردوز کاچیران مدل نیولایف1151 چرخ خیاطی سردوز کاچیران مدل نیولایف1151
اتمام موجودی
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی سه ساله شرکت کاچیران سایز خود محصول : 16*31*41
چرخ سردوز کاچیران مدل نیولایف 1151kachiran newlife 1151کاربرد و ویژگی های چرخ سردوز نیولایف 1151چرخ خیاطی سردوز کاچیران مدل نیولایف1151 از محصولات شرکت کاچیران بوده و با توجه به کاربرد و کارایی مناسب مزون ها و کارگاهای کوچک می باشداگر به دنبال خرید یک سردوز خانگی با کیفیت ، جهت مصارف خانگی و شخصی دو..
عدم امکان سفارش
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی طلایی سه ساله استانداردها : استانداردCE اروپا , استاندارد جهانی PSE , ایزو 9001 و ایزو 14000 از شرکت TUV
چرخ خیاطی ژانومه خانگی مدل 1130AJANOME 1130A چرخ خیاطی مدل 1130 از جمله مدل های گروه اقتصادی ژانومه جهت انجام امور اولیه خیاطی در منزل، ساخت شرکت ژانومه که با درب جعبه در بازار بفروش می رسد. از ویژگی های این چرخ خیاطی می توان به امکان دوخت 30 مدل حاشیه دوزی و بیش از 50 مدل دوخت ترکیبی..
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله بیست بافت تعداد نخ : 3
 ..
4,990,000تومان
تکنولوژی ماشین : مکانیکی نوع گارانتی : گارانتی دو ساله و 15 سال خدمات پس ازفروش شرکت نیکو دوخت ماشین تعداد نخ : 2، 3 و 4
چرخ خیاطی  ژانومه  مدل 744 بر ای سردوزی پارچه های ظریف و ضخیم بکار برده می شود قابلیت2 نخ، 3نخ و 4 نخ شدن و همچنین امکان استفاده 1 و 2 سوزن جهت دوخت موازی و همچنین امکان دوخت کش دوزی، قیطان دوزی، یراق دوزی، مروارید دوزی، پس دوزی، مغزی دوزی و سردوزی ساده نیز در راین چرخ خیاطی میسر می باشد. ..
نمایش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)

به صورت کلی چرخ خیاطی سر دوز از اهمیت بالایی در خیاطی برخوردار است، در کنار یک چرخ خیاطی راسته دوز قدرتمند نیاز به یک سردوز نیز وجود دارد.نحوه کار سردوز ها به این شیوه است که همزمان با بریدن و آرایش لبه پارچه ها آن را به صورت زیگزاگ و هفت و هشتی می دوزند و از ریش شدن آن جلوگیری و به استحکام آن کمک می کنند.سردوز های خانگی معمولا در تولیدی ها و برای دوخت در حجم انبوه مورد استفاده قرار نمی گیرند.

یکی از مهمترین چرخ خیاطی که در هر مزون یا کارگاه خیاطی وجود دارد چرخ خیاطی سردوز می باشد.عملکرد چرخ خیاطی سردوز به این صورت می باشد که بطور همزمان با برش و آرایش لبه پارچه ْ عملیات دوخت را انجام می دهد .عملیات دوخت سردوز به این صورت است که بصورت 7و8 (زیگزاگ) می دوزد که موجب استحکام دوخت می شود

چرخ خیاطی سردوز بیشتر در خانه ها و مزون های خیاطی مورد استفاده قرار می گیردانواع چرخ خیاطی سردوز خانگی


چرخ خیاطی سردوز خانگی دونخ

چرخ خیاطی سردوز خانگی بیشتر برای دوخت پارچه های ظریف مانند ریون و روسری  بکار گرفته می شودچرخ خیاطی سردوز خانگی سه نخ

چرخ خیاطی سردوز  سه نخ برای دوخت  انواع پارچه ظریف و تا حدودی متمایل به ضخیم مانند لباس عروس و پارچه های توری و .....مورد استفاده قرار می گیرد


چرخ سردوز خانگی سه نخ


چرخ خیاطی سردوز خانگی چهار نخ

چرخ خیاطی سر دوز چهار نخبیشتر برای پارچه های تریکو مانند لباس بچگانه و تی شرت و .......مورد استفاده قرار می گیرد .نحوه دوخت سردوز چهار نخ بدین صورت 

می باشد که علاوه بر برش و دوخت زیگزاگ لبه پارچه یک دوخت راسته بروی دوخت جهت استحکام  قرار می گیرد


چرخ سردوز خانگی چهار نخ