سبد خرید شما

چرخ خیاطی الیک اتوماتیک ضخیم دوز سوپرمی 430D-02

چرخ خیاطی الیک اتوماتیک ضخیم دوز سوپرمی 430D-02
چرخ خیاطی الیک اتوماتیک ضخیم دوز سوپرمی 430D-02
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
سال تولید 2022
کشور سازنده چین
کاربرد
کاربرد ها جین کتان فاستونی
مشخصات فنی
تکنولوژی ماشین کامپیوتری
سوزن مورد نیاز DP*17
تعداد پایه 1
نوع موتور سرووموتور
سیستم تنظیم سرعت دارد

معرفی و بررسی محصول

امروزه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در صنایع تولید ماشین آلات خیاطی، برای انجام دوخت های مختلف در قسمت های مختلف پوشاک دستگاه های تخصصی دوخت و چرخ های تخصصی خیاطی تولید و به بازار ارائه شده است. چرخ های خیاطی الیک امروزه در بسیاری از تولیدی های پوشاک ، کیف،کفش استفاده می شود. یکی از مدل های رایج در رده این چرخ خیاطی، چرخ خیاطی الیک اتوماتیک سوپرمی 430D-01/02 دارای دیزاین جدید و کلاسیک می باشد در این چرخ خیاطی با توجه به بروزرسانی این دستگاه موجب افزایش 15 درصدی در بهروه وری تولید می شود .ضمنا این مدل علاوه بر دوخت انواع پارچه ها،قابلیت دوخت الیک و دکمه زنی  پارچه های کشی را نیز برخوردار می باشد. این مدل چرخ خیاطی سوپرمی  430D-02 مخصوص دوخت انواع شلوار جین، کتان و همچنین کوله و برزنت می باشد

چرخ خیاطی الیک اتوماتیک ضخیم دوز سوپرمی 430D-02

چرخ خیاطی الیک اتوماتیک ضخیم دوز سوپرمی 430D-01/02 چه ویژگی هایی دارد

چرخ خیاطی الیک اتوماتیک ضخیم دوز سوپرمی 430D-02 دارای بیش از 500 نوع الگو  پیش فرض و مجهز به اتصال توسط USB، برای اضافه کردن الگوها و مدلهای جدید. این چرخ خیاطی صنعتی مجهز به سیستم  کشش نخ که به منظورجلوگیری از رها شدن نخ هنگام شروع دوخت که منجربه دوختی زیبا و با کیفیت می گردد، دوخت با کیفیت حتی برای پارچه های ضخیم و فوق ضخیم، مناسب برای انواع مختلف دوخت الاستیک.، توانایی دوخت الگوی کوچک، توانایی دوخت انواع پارچ های ضخیم (دوخت14 لایه پارچه جین)  را دارا می باشد.همچنین سیستم روغن کاری این چرخ خیاطی کله خشک بوده و قابلیت ایجاد کوک های تزئینی را نیز دارا می باشد. این چرخ خیاطی صنعتی دارای برش نخ دقیق که نخ را در انتهای کار برش داده که این امر منجر می شود میزان نخ کمی در انتهای محصول قرار بگیرید. حداکثر سرعت این چرخ خیاطی 3200 دور در دقیقه می باشد که عملیات دوخت الیک را به میزان چشمگیری افزایش می باشد. یکی دیگر از ویژگی هایی این چرخ خیاطی، موقعیت یابی دقیق هنگام عملیات دوخت می باشد.

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.