همکاری با 20بافت

رسالت 20 بافت20 بافت
 به عنوان تنها رسانه تخصصی دوخت، نساجی و پوشاک کشور، با گستره‌ای از تمامی برندها در زمینه تخصص خود برای تمام اقشار جامعه به ویژه فعالین صنعت دوخت، نساجی و پوشاک، برای کاربران خود «امکان کسب آگاهی دقیق و لذت  یک خرید اینترنتی مطمئن» را تداعی می‌کند. وجه تفاوت ما با سایر فروشگاه ها، عدم پرداختن تنها به موضوع فروش است. ما در کنار خدمات معرفی محصولات و فروش آنها، نشریه تخصصی 20 بافت را هر فصل منتشر نموده و با مشارکت صاحبان برندها تهیه و به صورت رایگان در سراسر کشور توزیع می نماییم تا به صورت مکتوب آخرین تحولات و محصولات را در این حوزه به نظر شما عزیزان برسانیم (درخواستاشتراک نشریه) . بعلاوه نسخه PDF این نشریه به صورت منظم در دسترس شما قرار خواهد گرفت (دانلودنشریات) . پوشش خبری رخدادها و نمایشگاه ها، آخرین بخش نامه ها و قوانین، اطلاعیه های مهم، آموزش های تخصصی و عمومی و ... نیز بخشی از خدمات منحصر به فرد ما در این حوزه است 
(مشاهدهمجله اینترتی 20 بافت) . ضمنا به امید پروردگار واحد فناوری اطلاعات ما در تلاش است با تهیه اپلیکیشن موبایل 20 بافت دسترسی و ارائه خدمات به شما عزیزان را تسهیل نماید.

  «ارائه اطلاعات صادقانه»،  «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» اصل چهارگانه ای است که 20بافت از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این چهار اصل، همیشه، ایده ها و خدمات جدیدی را به کاربران ارائه کرده است.


نحوه های همکاری

صاحبان برندها و محصولات:

نحوه همکاری ما با این گروه از افراد به عنوان مجری تبلیغات در مجله می باشد. در کنار ارائه اطلاعات شما در مجله ما محصولات شما را در وب سایت به صورت کامل در کرده و نسبت به ارائه صادقانه و منصفانه آن به مشتریان می پردازیم. با توجه به جایگاه رسانه ما در صنعت دوخت و نساجی جایگاه خوبی برای ارائه اطلاعات شما می باشد. شما به مجرد حضور در مجله می توانید از مزایای حضور در عرصه IT و مساله فروش اینترنتی بهره مند شوید. شما عزیزان می توانید با تماس با واحد روابط عمومی از شرایط دقیق همکاری مطلع شوید.

اخذ نمایندگی برندها:

افراد فعال در سراسر کشور می توانند از طریق این رسانه نسبت به اخذ نمایندگی شرکت هایی که مایل به اعطای نمایندگی هستند اقدام کنند.

همکاری در فروش اینترنتی:

افرادی که مایلند در موضوع ارسال محصولاتی که به صورت اینترنتی ارسال می شود با ما همکاری نمایند نیز می توانند با بخش روابط عمومی ارتباط برقرار کنند و نسبت با تمایل به همکاری اعلام حضور کنند. 

همکاری در توزیع مجله:

عزیزانی که مایل هستند در توزیع مجلات ما را یاری نمایند هم می توانند در این موضوع با واحد روابط عمومی تماس گیرند تا هر نوبت که مجله منتشر شد مجله برای وی ارسال شود تا پس از توزیع نسبت به تسویه نقدی هزینه آن اقدام کنیم.