سبد خرید شما

زاپ دوز دادیلی مدل DL-2210GL-01A

زاپ دوز دادیلی مدل DL-2210GL-01A
زاپ دوز دادیلی مدل DL-2210GL-01A
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

ویدئو محصول

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
استانداردها CE اروپا
کشور سازنده چین
مشخصات فنی
تعداد نخ 2 نخ
تکنولوژی ماشین دینام سرخود
سوزن مورد نیاز DP*17
سایر مزایا سایز فریم:22 در 10 سانتی متر با قابلیت دوخت هر نوع طرح مورد نیاز در این ابعاد
تسهیلات ویژه
گارانتی 1 سال

معرفی و بررسی محصول

زاپ دوز دادیلی مدل DL-2210GL-01A

 

 

 


نمادوز لوله ای يا دستگاه دوخت زاپ چيست و چطور از آن استفاده كنيم ؟


از اين دستگاهی كه تازه وارد ماشين آلات دوخت می‌ باشد در دوخت شلوار جين استفاده می‌شود. در سال های اخير دوخت شلوارلی در مدل های جديد كه در قسمت های مختلف آن حالت ساييدگی و پارگی به صورت عمدی ايجاد شده است متداول است كه اصطلاحا در بازار به زاپ مشهور شده است. با توجه به اينكه اين عمليات بعد دوخت كانل شلوار و در هنگام عمليات سنگ شوری انجام می‌شود. برای جلوگيری از هم گسیگتگی شلوار و پارگی غيرمعمول كه استفاده از شلوار را برای مصرف كننده غير ممكن كند نياز به انجام تعدادی دوخت نا منظم روی قسمت های ساييده شده می‌باشد. 

 
 

 


لذا نيازمند استفاده از دستگاهی هستيم كه امكان قرار گيری مثلا قسمت زانوی شلوار زير پايه دوخت در آن ممكن بوده و همچنين عمليات دوخت روی قسمت ساييده شده با سرعت انجام شود. 
دستگاه نمادوز لوله‌ای يا زاپ دوز به دليل طراحی ويژه ای كه درآن رعايت شده است اين امكان را به شما می‌دهد كه پاچه شلوار را به سرعت داخل قسمت لوله ای شما ماشين قرار داده و فقط با فشار يك پدال طرح دوختی كه از قبل داخل حافظه دستگاه قرار گرفته را در كمتر از چند ثانيه روی محل مورد نظر پياده كنيم. 
لازم به ذكر است دستگاه زاپ دوز معمولا امكان انجام دوخت بدون محدوديت در فضايي معادل ٢٢ در ١٠ سانتيمتر را به شما می‌دهد لذا از اين ماشين مي توانيد برای دوخت مارك چرمی كمر يا قسمت جی جلوی فاق شلوار جين هم استفاده كنيد. 
براي اولين بار اين ماشين خواص توسط صنايع دوخت و برش ارين در بازار ايران با نشان تجاری داديلی عرضه شد كه مورد استقبال توليد كنندگان محترم نيز قرار گرفت. 
اين دستگاه با ضمانت ٢ ساله و ٥ سال خدمات پس از فروش در اختيار شما مصرف كننده محترم قرار خواهد گرفت.

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.