سبد خرید شما

نخ

راهنمای انتخاب نخ

نخ ها در انواع اسپان، ویسکوز، پنبه، پلی استر ویسکوز، پلی استر پنبه، جوت، لاکرا، مونوفیلامنت، fdy ،(dty) ترویرا، CF / BCF و نخ دوخت وجود دارد. نخ های در صنایع مختلفی مانند: کفش، پوشاک، پرده و ... کاربرد دارد.

برند: کیان
تعداد نخ : 64 عدد 200 گرمی جنس : پلی پروپلین (پپه) سال تولید : 2019
آشنایی با نخ سرکیسه دوزینخ سرکیسه دوزی یکی از انواع نخ است که بصورت تخصصی برای دوخت انواع کیسه به کار می رود. کارخانه های تولید سیمان، آرد، برنج، گندم و ... که تولیدات خود را در کیسه ها قرار می دهند، از دستگاه های سرکیسه دوزی استفاده می کنند تا سرِ کیسه های خود را ببندند. از همین رو این کارخانه ..
940,000تومان
برند: کیان
تعداد نخ : 64 عدد 200 گرمی جنس : پلی پروپلین (پپه) و پلی استر پنبه سال تولید : 2020
کاربرد نخ سرکیسه دوزی؟؟؟در کارخانه‌ها و صنایع مختلفی از نخ برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده می‌کنند، کارخانه‌ها تولید غذای دام و طیور، پتروشیمی‌ها، شرکت‌های بسته‌بندی مواد غذایی، کارخانه‌های تولید گچ و آرد و... همگی برای بسته‌بندی محصولات خود و دوخت..
900,000تومان
برند: کیان
تعداد نخ : 64 عدد 200 گرمی جنس : پلی پروپلین (پپه) و پلی استر پنبه سال تولید : 2020
نکات مهم در انتخاب نخ سرکیسه دوزی مناسبکارخانه‌ها و تولیدی‌هایی که برای بسته‌بندی محصولات خود از نخ سرکیسه دوزی استفاده می‌کنند باید در انتخاب نخ دقت لازم را داشته باشند تا نخی باکیفیت و مناسب انتخاب نمایند و در بسته‌بندی محصولات دچار مشکل نشوند. برخی از نکاتی که در انتخ..
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)