X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

دستگاه سرکیسه دوز چگونه کار میکند ؟

2019/08/03 16:12:35 0 نظرات معرفی و مقایسه محصولات,

دستگاه سرکیسه دوز چگونه کار میکند ؟

پس از تولید محصولاتی همچون سیمان ، گچ ، و انواع مصالح ساختمانی و یا محصولات کشاورزی همچون جو و برنج جهت ارسال به بازار نیاز به بسته بندی این قبیل محصولات مطرح میگردد . معمولا این گونه محصولات در کیسه های پلاستیکی ، نخی و کاغذی در وزن های مختلف بسته بندی میشود . دستگاه سرکیسه دوزی یکی از آسان ترین و مطمئن ترین روش ها جهت بستن درب کیسه مورد نظر میباشد.سرکیسه دوزی در انواع مختلف تمام صنعتی و نیمه صنعتی تولید میشود. معمولا کارخانجات بزرگ همچون صنایع سیمان و شکر مدلهای تمام صنعتی سرکیسه دوزی که دارای نوار نقاله میباشد استفاده میکنند و این ماشین بعد از اینکه کیسه خالی توسط دستگاه پر کن از محصول مورد نظر پر شد، کیسه توسط نوارنقاله به زیر دستگاه سرکیسه دوز منتقل شده و بعد از اتمام عملیات ، دوخت کیسه مورد نظر توسط نوارنقاله به قسمت انبار منتقل میشود.
اما اکثر تولیدکنندگان امکان تهیه مدل های صنعتی را به دلیل قیمت یا حجم زیاد دستگاه ندارند . لازم به ذکر است به طور کلی کارخانجات کوچک نیاز به تهیه دستگاه سرکیسه دوزی تمام اتوماتیک ندارند.
سرکیسه دوز نیمه اتومات دستگاه کوچکی است با وزن تقریبی 6 کیلوگرم که شما میتوانید با یک زنجیر معمولی و یا قرقره های مخصوص این دستگاه را از سقف محل کارخانجات خود آویخته و کیسه محصول را به زیر دستگاه منتقل کنید و عملیات دوخت توسط دستگاه انجام خواهد شد ، همچنین درصورتیکه تعداد کیسه های شما زیاد نیست میتوانید دستگاه را با دست روی کیسه گرفته و از یک سمت کیسه به سمت مخالف حرکت داده و عملیات دوخت انجام خواهد شد . 
مدل های رایج و معمولی دستگاه سرکیسه دوزی توسط یک نخ عملیات دوخت کیسه را انجام میدهد ، این نخ توسط دستگاه با یک سوزن و یک قلاب مخصوص به صورت گره ها زنجیره ای در می آورد لازم به ذکراست به جهت نیاز به بازکردن کیسه جهت تخلیه یا بازکردن یک از گره های دوخت و کشیدن سرنخ کل دوخت شما در کمتر از چند ثانیه و به راحتی باز شود .

 

نوشتن نظر