سبد خرید شما

دستگاه دیجیتایزر وپلاتر جک

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
استانداردهاایزو 9001 ، ایزو 14000 ، استاندارد اروپا
نوع گارانتیگارانتی شرکت ایران جک
سال تولید2016
کشور سازندهچین
کاربرد
کاربرد ها انواع کت وشلوار / شلوار پارچه ای / شلوار کتان / پیراهن / مانتو
مشخصات فنی
تکنولوژی ماشینکامپیوتری
سروو موتور داخلی

معرفی و بررسی محصول

دستگاه دیجیتایزر و پلاتر جک jack
اطلاعات اجمالی:

دیجیتایزر(digitizer) دستگاهی است که خطوط تصویر پیوسته را به کدهای دیجیتال تبدیل می کند. از این دستگاه برای اسکن نمودن الگوها های طراحی دوخت و انتقال آن به کامپیوتر استفاده می شود. معرفی :
امروزه صنعت IT و عرصه دیجیتالی شدن در صنایع مختلفی وارد گردیده و آن ها را دستخوش تغییرات بسیاری کرده است. صنعت پوشاک نیز به عنوان یکی از صنایع بزرگ از این قاعده مستثنی نیست. یکی از اتفاقات خوب در این حوزه، ابداع دستگاهی به نام دیجیتایزر است.
دستگاه دیجیتایز (Digitizer)، همانطور که از نامش پیداست برای دیجیتالی کردن است. یعنی الگوهای کاغذی، نقشه ها، و مکتوبات رسمی از پیش طراحی شده را به سیستم نرم افزاری انتقال می دهد. نحوه کار این دستگاه به این شکل است که بر روی آن یک سطح مستطیلی وجود دارد که با اجزای الکترونیکی پوشیده شده است و پس از قرار دادن نقشه روی آن، می‌توان نقاط مختلف نقشه را نشانه گذاری و نقشه را وارد رایانه کرد.

دیجیتایزر یک ورودی برای سیستم کامپیوترمحسوب می شود.  دیجیتایزر از یک قلم نوری و یک صفحه گرافیکی تشکیل شده است. با کشیدن قلم بر روی صفحه یک تصویر دیجیتالی بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود. الگوهاى ارسالى توسط اين دستگاه، آماده سايزبندى يا انجام هرگونه تغييرات متناسب با طرح الگوى دلخواه شما مى‌باشند. امكان ديجيتايز نمودن خطوط، منحنى‌ها، دگمه‌ها، جادگمه‌ها، ساسون‌ها، چرت‌ها و … از مزاياى اين دستگاه مى‌باشد.

همچنين درصورتى‌ كه الگو داراى سايزبندى باشد، تمام سايزها به‌صورت مستقيم از طريق ديجيتايزر وارد سيستم نرم‌افزارى مى‌شوند. این کار باعث صرفه جویی در زمان و موجب دقت و بهینه کار در کارگاه های تولیدی می شود.
فقط كافى است الگوى موردنظر خود را با فشار چندين دكمه به نرم‌افزار طراحى الگو ارسال نموده، سپس به‌صورت خودكار سايزبندى كرده و به نرم‌افزار چيدمان الگو ارسال نماييد. پس از چيدمان الگو به بهترين صورت با كمترين دورريز، الگوى موردنظر خود را پلات نموده و به قسمت برش ارسال نماييد.مزايای دستگاه ديجيتايزر

• امكان آرشيوسازى الگوهاى قديمى و اصلی در كامپيوتر
• امكان فايل‌سازى الگوهاى كاغذى جهت ارسال و تبادل حتى از طريق پست الكترونيك
• كاهش ريسك طراحى الگوى جديد
• امكان ويرايش، تغيير و تصحيح ساده الگوهاى پس از ارسال الگوى كاغذى به داخل سيستمنظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.