سبد خرید شما

چرخ جیب دوز اتوماتیک پیراهن IMB مدل MB1002B-1-S7300A

چرخ جیب دوز اتوماتیک پیراهن IMB مدل MB1002B-1-S7300A
چرخ جیب دوز اتوماتیک پیراهن IMB مدل MB1002B-1-S7300A
ضمانت اصالت کالا
محصولی که از 20 بافت خریداری می کنید، اصل است و ضمانت اصالت کالا دارد. که این ضمانت در فاکتور خریدتان توسط 20 بافت بصورت کتبی تضمین شده.

ویدئو محصول

مشخصات فنی

ویژگی های عمومی
سال تولید 2022
کشور سازنده چین
مشخصات فنی
نوع سوزن DP*5
تعداد سوزن 1
گام دوخت 5 میلی متر
تسهیلات ویژه
گارانتی 1 سال

معرفی و بررسی محصول

امروزه در تولید صنعتی به دو اصل کیفیت و بهره وری توجه بسیار زیادی می شود چه بسیار شرکت های تولیدی که تنها منبع کسب سود خود را در افزایش میزان کیفیت محصول در جهت جذب بیشتر مشتری و افزایش راندمان خط تولید به جهت کاهش هزینه سربار می دانند. در این راستا استفاده از تکنولوژی امری ضروری به نظر می‌رسد.
 

 


دستگاه جیب دوز آی ام بی در تولید صنعتی انواع پیراهن می تواند به تنهایی مانند ارتشی تک نفره به مصاف با موانع کار برود، این دستگاه بدون نیاز به کاربر متخصص می تواند در چند ثانیه عملیات تا کردن و دوختن جیب روی شلوار و انجام دوخت الیک ( محکم کاری ) دو‌گوشه جیب را انجام دهد. این فرایند توسط این دستگاه به صورت سنتی باید توسط ۱۰ نیروی کار ماهر و نیمه ماهر انجام شود که به شدت هزینه تولید را افزایش می دهد حال انکه قطعا میزان کیفیت و دقت افراد نیز با این ماشین قابل مقایسه نخواهد بود.


در مورد شکل و طرح دوخت نیز جای هیچ نگرانی نیست طرح مورد نظر جیب با هزینه ای بسیار اندک ساخته شده و‌طرح دوخت توسط کامپیوتر خود ماشین طراحی شده و مورد استفاده قرار میگیرد، همچنین در صورت نیاز به چند قالب جیب مختلف نیز تعویض قالب ها در چند ثانیه با فشردن چند کلید انجام می‌شود شاید اینجا معنی کلمه ارتش یک نفره بیشتر توسط شما حس شده باشد.


با استفاده از این ماشین هوشمند در واقع قطعه پشت شلوار به صورت کامل دوخته شده و تیم خط تولید شما فقط باید قسمت‌های جلو‌کار را آماده کرده و در جهت مونتاژ قطعات تلاش کنند. با استفاده از این ماشین بدون تغییر در تعداد نیروهای شما تیراژ خط شما تا ۷۰٪ افزایش پیدا کرده علاوه بر اینکه کیفیت محصول شما قابل کنترل و یکنواخت خواهد بود.

نظرات

شما هم میتوانید در مورد این کالا نظر بدهید.

اگر قبلا این محصول را از ما خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.