X
آیا سوالی دارید؟
Trolltunga Norway

آموزش نصب و راه اندازی چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی

نوشته شده توسط reza 2017/05/11 17:03:53 4 نظرات

آموزش کامل ویدئویی نصب و راه اندازی چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی

نسل قبلی چرخ های خیاطی که موتور آن جدا بود و در زیر میز نصب می شد، جدای از صدای و لرزش بسیار زیاد و همچنین مصرف بالای انرژی؛ نصب کردن آن بسیار سخت بود و اکثر افراد آن را بصورت نصب شده خریداری می کردند. با ورود نسل سیستم سروو موتور و رفع نقایص گذشته، اما همچنان نصب میز پایه و همچنین سوار کردن چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز بر روی میز آن، کار آسانی بنظر نمی رسد. از آنجا که شرکت های تولید کننده چرخ های خیاطی ایرانی نبوده و غالبا چینی، ژاپنی، تایوانی و ... هستند؛ معمولا آموزش فارسی برای این مورد وجود ندارد.

 

نحوه نصب میزپایه چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی

20 بافت، مرجع تخصصی نساجی و پوشاک؛ از آن جا که همواره رویکرد خود را بر ارائه اطلاعات صادقانه و خدمات منحصر بفرد قرار داده است؛ طبق درخواست مشتریان عزیز بر آن شد تا ویدئویی از نصب چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز تهیه نموده و در اختیار شما گرامیان قرار دهد. همه برند های موجود از چرخ های خیاطی صنعتی راسته دوز، شامل دوکارتن می باشند. که یکی حاوی میز آن و دیگری در برگیرنده چرخ خیاطی و سایر اقلام همراه آن است. ضمنا حتما توجه داشته باشید که این دو کارتن حتما پلمپ به شما تحویل گردد. ضمنا در سایت 20بافت می توانید با انواع مدل های چرخ خیاطی صنعتی کسب آگاهی کرده و از قیمت چرخ خیاطی صنعتی موجود در بازار مطلع شوید.

 

آموزش قدم به قدم راه اندازی چرخ خیاطی صنعتی

ویدئوی زیر مربوط به یکی از مدل های برند جک می باشد. اما لازم به ذکر است که تقریبا نصب و سوار کردن همه مدل های دیگر نیز بر این اساس و استاندارد صورت می گیرد. از طرفی 20 بافت بر آن است که در ایام پیشرو نسبت به ضبط و آموزش نحوه نصب و همچنین نحوه کارکرد محصولات دیگر نیز اقدام نماید. بسیار خرسند خواهیم بود که مانند گذشته با نظرات خود مارا در ارائه خدمات بهتر و مفید تر بشما فعالان این حوزه یاری فرمایئد. در ادامه با فیلم آموزشی نصب چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز توسط سایت بیست بافت همراه باشید.

 

 

 

 

 

دانلود فیلم

4 نظرات

کاظم نجف پور:
2017/05/11 17:24:05, 05:24:05 PM
پاسخ

سلام. واقعا نمیدونم چطور ازتون تشکر کنم. من سه روزه یک چرخ زوجی برای همسرم خریدم اما نمیتونستم نصبش کنم. بااینکه این چرخ زوجی نیست اما قشنگ کار منو راه انداخت. واقعا خسته نباشین.

صفری:
2017/08/07 13:57:10, 01:57:10 PM
پاسخ

سلان . ممنون از آموزش نصب و راه اندازی چرخ خیاطی صنعتی

Mahya:
2018/02/17 09:42:22, 09:42:22 AM
پاسخ

سلام ممنون عالی بود میشه لطفا طریقه نخ کردنش هم بزارید منونم

رضا جوادآبادی:
2020/01/21 14:02:17, 02:02:17 PM
پاسخ

سلام. واقعا ممنونم از سایت خوبتون. من چرخ جک رو میخواستم و با 20بافت تماس گرفتم و نداشتین. اما با این حال من رو کامل راهنمایی کردین و من از اصفهان خریدم رو انجام دادم. ولی این فیلم کمک کرد که من بتونم خودم تو خونه چرخم رو سوار کنم. خوشحال تر می شدم که چرخ رو هم خودتون داشتید و از خودتون خرید می کردم. در کل ممنون از سایت خوبتون که بهترین سایت تو چرخ خیاطیه. موفق باشید.

نوشتن نظر